Forum BEST Manager Strona Główna BEST Manager
Najlepszy manager w sieci sprwadź się i ty !
Wyniki meczów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum BEST Manager Strona Główna » Mecze Zobacz poprzedni temat
Zizu5

Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 246

Skąd: Mikołajki

Arsenal - Barcelona 0-1 (Santa Cruz 67')

Iniesta 6.0

67' - Ronaldinho przy pilce w srodku pola ,zauwaza ladnie pokazującego się Santa Cruza podaje mu wysmienicie a ten oddaje strzal po ziemi i GOOOL!. Arsenal kolejny raz zawodzi Sad.

Trezeguet 5.5

87' - Sissoko w srodku polu walczy o pilke, przechwyca i natychmiast podaje na wolne pole dla Inzaghiego nie ma spalonego, Inzaghi pędzi i GOOOOL! W sytuacji sam na sam nie pomylil się "Pippo" i strzalem po ziemi w rog bramki zdobywa zwycieskiego gola dla The Reds, widać bylo braki w obronie poniewaz w srodku sam Canavaro nie mogl poradzic sobie z kontr-atakami redsow. Warto wspomniec ze Nedved bo fantastycznej akcji juve trafil z woleja z poprzeczke, Del Piero nie wykorzystal sytuacji sam na sam.

Inzaghi (ŚN)

Druzyna : FC Barcelona - okazała sie lepsza od jendenj z lepszej druzyn świata Arsenalu Londyn. Bardzo ofesnywna gra, moze podobać się dla oka.

Zawodnik: Mohammed Lamine Sissoko- najlepsza nota, najlepsza gra, genialne podanie do Inzaghiego. Młody wilczek dominuje w środku pola.

Manager: woytas - tylko wrócił z urlopu i pokazał swoj geniusz trenerski , wprowadził w odpowiednim momencie Inzaghiego ktory strzelil zwycieskiego gola z silnym Juventusem.

Odkrycie: Mohammed Sissoko - zauwazył go woytas i od razu postawil na niego. W środku pola operowal kompletnie dokladnymi podaniami oraz dobrym przytrzymaniem piłki. Ten młody zawodnik moze byc odkryciem sezonu !

Pon 14:02, 14 Sie 2006 Zobacz profil autora
Zizu5

Posty: 246

Czas zacząc 4 kolejke...

Liverpool - Arsenal 0-3 (Schweinstaiger 45', Owusu Abeye 68', Henry 80')

Henry 6.0 gol

45' - Rzut rożny. Wykonuje go Owusu Abeye wrzuca na samą głowe dla Schweinstaigera i 1-0 !!! Pierwszy gol Arsenalu w tym turnieju.
68' - Podanie na dobieg wykonal Hleb do Owusu Abaye a ten popędzil z piłką kilka metrów, oddał techniczny strzał po ziemi w róg bramki , pilka odbija sie od słupka i GooooL! Co za mecz Abeye.
80' - rzut wolny podyktowany po faulu Materazziego na Owusu Abeye na 20 metrze, podchodzi do piłki Henry, strzela i 3-0 !!!! Piłka wpada w same okienko bramki lekko ocierając poprzeczke. Co za magiczny mecz Kanonierów.

Pon 18:30, 14 Sie 2006 Zobacz profil autora
Zizu5

Posty: 246

Manchester - Inter 1-1 (Messi 47' - Cruz 48')

Cruz 6.5 gol

47' - Faulowany w polu karnym Cassano przez nie najlepiej grajcego dzisiaj Riise. Pochodzi do piłki Messi. Strzela... GoooL! Lionel trafia w same okienko bramki , bramkarz nie mial szans.
48' - Veron uruchamia fenomenalnym gornym prostopadlym podaniem Cruza ktory dopiero co pojawil sie na boisku a ten lobuje Van Der Saara i 1-1 ! Cruz znów okazał sie "jockerem" w tali Rzeszota.

Gourcuff 5.5

8' - Solowa akcja geniusza Ronaldihno przebiego sam z pilką pol boiska swietnie mija rywali i strzalem z technicznym z 10 m pokonuje Petra Cecha. 1-0 dla BARCY !

Pią 11:21, 18 Sie 2006 Zobacz profil autora
Zizu5

Posty: 246

Juventus - Roma 4-0 (Trezeguet 38', 78', Del Piero 58',86')

Klose 5.0

38' - Deco z lewej strony wrzuca piłke na głowę Trezeguet a ten oddaje strzal dysią i 1-0 !!!
58' - Rzut rożny. Podchodzi do pilki Joaquin Sanchez. Wrzuca pilke w strone Del Piero a ten wygrywając pojedynek w powietrzu z Edmilsonem, strzałem głową pokonuje greckiego bramkarza. Mamy 2-0 !!!
78' - Składna akcja Juve. Pilka w srodku pola. Emerson podaje do Joaquina a ten swietnie zauwaza przed polem karnym Trezegueta, podaje mu a ten strzela z pierwszej pilki! GooL ! 3-0 Juve !!!
86' - Ciągłe ataki Juve. Tym razem akcja napastników. Trezeguet dostaje pilke i przepieknym podaniem prostopadlym uruchamia Del Piero a ten oddaj strzal po ziemi i 4-0 ! Co za podrecznikowa akcja ! Forza Juve !

Trezeguet (ŚN)

Drużyna: Juventus - który moze sie pochwalic najwyzszą wygrana w histori managera naszego. Zagrali skladnie ofensywnie. Bez błędów. Naprawde obecnie są w bardzo dobrej formie i mogą byc groźni.

Zawodnik: Ronaldinho - prezentuje doskonałą forme i jest nie do zatrzymania, indywidualny gol z Chelsea, ma swietny przegląd pola i skuteczność. On bardzo możliwe ze zostanie graczem miesiąca.

Manager: Zizu - postawil wszystko na jedną karte i wystawil do meczu praktycznie same młode wilczki lub rezerwowych. Oplacało sie i okazało sie ze to strzał w dziesiątke. Arsenal teraz jest nieprzewidywalny i niebezpieczny.

Odkrycie: Owusu Abeye - nowy as w talii Zizu, moze okazac sie ze bedzie liderem zespolu. Zawodnik ten nie traci praktycznie piłek chyba ze zatrzyma go ktos nieprzepisowo.

Jedna Nowa Nominacja:

Pechowiec - Charlie - niestety wrócił z urlopi i od razu widac bylo braku dobrej gry jego zawodnikow , zawiedli na całej lini. Mamy nadzieje ze w nastepnej kolecje Charliemu sie poszczęści.

Warto wspomnieć także ze juz cos widoczne jest w klasyfikacji króla strzelców a zajmuje pierwszą pozycje Del Piero z 3 bramkami. Zaraz za nim jest kilku innych snajperow z dorobkiem o jednego mniej gola. Jesli chodzi o asysty to tam pierwsze miejsce zajmuje kilku zawodnikow , wiec wszystko moze sie zdarzyć.

Chcialbym podziekowac bardzo mojemu pracownikowi Rooneyowi ktory bardzo mi pomaga i upieksza managera :*.

Dawac sklady na 5 kolejke !

Sob 20:00, 19 Sie 2006 Zobacz profil autora
Zizu5

Posty: 246

5 kolejka rozpoczęta...

Barcelona - Juvenuts 1-0 (Santa Cruz 6')

Trezeguet 5.0

6' - Akcja blisko pola karnego wymiana podań. Gaucho do Kalou a ten do wolnego Santa Cruza i goool! Buffon bez szans.

Ostatnio zmieniony przez Zizu5 dnia Śro 9:24, 23 Sie 2006, w całości zmieniany 4 razy

Gilardino 6.0

Jako iż sie zle czuje dzis bo chory jestem kolejka troche potrwa dłuzej Crying or Very sad

Wto 10:13, 22 Sie 2006 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum BEST Manager Strona Główna » Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)